modified on 21 lut 2010 at 08:43 ••• 10 733 views

Atrybut:Opis winnicy

Z Winogrona.org

Atrybut tekstowy wykorzystywany w szablonie do opisu winnicy służący do wprowadzenie krótkiego tekstu, który zostanie przeniesiony na mapkę winnic.


(poprzednie 25) (następne 25)

Strony używające atrybutu “Opis winnicy”

Pokazano 25 stron używających tego atrybutu.

3

3morgi +www.3morgi.pl

G

Gronkowo +Winnica Gronkowo została założona w 2008. Po ostatnich, największych nasadzeniach posiada powierzchnię 0,5ha.

J

Jak dodać winnicę +Krótki opis winnicy, do przeniesienia na mapkę.

M

Marysieńka +Ogródek Winoroślowy z kilkudziesięcioma odmianami deserowymi.

O

Ogród winoroślowy Kuneg +ogród winoroślowy
Ogród winoroślowy Magdy i Roberta +W 2008 roku posadziliśmy 10 krzewów winoro W 2008 roku posadziliśmy 10 krzewów winorośli. Potem trafiłem na Winogrona.org i zaczęła się nasza przygoda z winoroślą. Od tego czasu co roku dosadzaliśmy nowe odmiany i dziś osiągnęliśmy ilościowy stan docelowy ok. 170 krzewów. Oczywiście odmiany będą wymieniane wraz ze zdobywaniem doświadczenia. ieniane wraz ze zdobywaniem doświadczenia.
Ogród winoroślowy-przydomowy +Przydomowy ogródek winny głównie odmian deserowych.Układ rzędów wsch.zach 4rzędy ok. 16 szt. w rzędzie Gleba piaszczysta

R

Rajska +Mieścimy się na obrzeżach Myszkowa, w zaci Mieścimy się na obrzeżach Myszkowa, w zacisznym zakątku na skraju lasu. Wina produkujemy z samodzielnie pielęgnowanych lokalnych winogron, z dbałością o zachowanie ich charakterystycznych walorów smakowych. Mamy obecnie sześć odmian produkcyjnych: Solaris, Muscaris, Johanniter, Cabernet Cortis, Cabernet Cantor i Regent. Zachęcamy do degustacji i zakupu! Regent. Zachęcamy do degustacji i zakupu!

S

Stok +Postanowiłem zrobić coś ciekawego w mojej rodzinnej okolicy. Posadziliśmy więc 720 krzewów różnych odmian z przeznaczeniem głównie na wino. Jesienią 2013 roku zrobiliśmy pierwsze wina gronowe.

T

TatOR +Interesuję się odmianami deserowymi. Szczególnie tymi nowymi :)
Trestan +Lokalizacja: Rodzinne Ogródki Działkowe „Kolejarz” Nizina Śląska Starorzecze Odry Pomiędzy kanałem Gliwicko-Kozielskim a rzeką Kłonica

W

Wacek +Winnica założona na terenie ogrodów działkowych ok. 120 krzaków winorośli, ponad 30 odmian (ale będzie mniej) w większości przerobowych.
Wilczewska +Winnica testowa
Wilk400 +Przy domowy ogród winoroślowy
Winnica +ogród winoroślowy 100 sadzonek
Winnica Adamowicz +Uprawiane odmiany: Rondo, Regent, Solaris, Marquette, Sibera, Adalmina, Leon Millot, Marsheal Foch, Saint Pepin, Aurora.
Winnica Alwernia +ogródek winny
Winnica Barszczówka +Mikro winnica położona w okolicy Narwiańskiego Parku Narodowego.
Winnica Bodzio +Winnica Bodzio powstała w 2012 roku .Jest to przydomowa winnica rodzinna . Pomysł zrodził się kilka lat wcześniej i co roku przyprawia mi dużo wrażeń . Z roku na rok będę się starał coś upiększać aby przyniosło oczekiwany efekt.
Winnica Eden +W naszej winnicy uprawiamy obecnie ponad 1 W naszej winnicy uprawiamy obecnie ponad 150 odmian. Sadzonki tych gatunków które sprawdziły się już w naszych warónkach sprzedajemy hurtowo oraz detalicznie. Pozostałe testujemy pod kątem przydatności do naszego klimatu.Ciagle sprowadzamy i testujemy nowe odmiany poszerzając nasz asortyment. nowe odmiany poszerzając nasz asortyment.
Winnica Emilia +Winnica na razie to trzy części - ogród wi Winnica na razie to trzy części - ogród winoroślowy Alden, Agat, Nero, Cardinal, Swenson Red, Festive, Montepulciano, Cabernet, Fragolino dalej parcela 25 arów z mieszanka gatunków 40% czerwone i 60% białe, 20% winorosli deserowej :Rondo, Regent, Leon Millot, Gewurztraminer, Muller Thurgau, Polar, Hibernal, Kristaly, Einseet Sedlees, V64035, Seyval, Bianca, Aurora oraz nowe nasadzenia ( winniczka Oliwia) z wystawa południową , nasadzenia Regent. z wystawa południową , nasadzenia Regent.
Winnica Gostycyn +Na razie winniczka jest sukcesywnie powiększana.
Winnica Hubal +Winnica w miejscu gdzie stacjonował mjr Henryk Dobrzański "Hubal"
Winnica Jedlicze +Winnica amatorska założona w 1981 r. Ma dwie lokalizacje. Łódź przy domu 193 m npm ok 80 krzewów odmian deserowych i przerobowych. Jedlicze pow Zgierz 177 m npm. ok 130 krzewów odmian przerobowych i deserowych.
Winnica Jejkowice +Misza
(poprzednie 25) (następne 25)
Fakty o Opis winnicy — Kliknij + aby znaleźć podobne strony.RDF feed
Ma typTa własność jest unikalna dla tej wiki.TekstTen typ danych należy do standardowych typów dla tej wiki.  +