modified on 8 mar 2021 at 10:29 ••• 118 366 views

Ranking odmian winorośli - zestawienie

Z Winogrona.org

(Różnice między wersjami)
(Jasne deserowe)
(Deserowe jasne:)
Linia 1: Linia 1:
== Deserowe jasne: ==
== Deserowe jasne: ==
{|"class="wikitable" style="text-align:center"
{|"class="wikitable" style="text-align:center"
-
|-style="background-color:Blue"  
+
|-style="background-color:Ecru"  
|'''Lp'''
|'''Lp'''
|'''Odmiana'''
|'''Odmiana'''
Linia 82: Linia 82:
|2011 punkty/głosy (średnia)
|2011 punkty/głosy (średnia)
|}
|}
-
 
== Deserowe ciemne: ==
== Deserowe ciemne: ==

Wersja z 16:53, 5 gru 2010

Spis treści

Deserowe jasne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 Arkadia 5,54 81/22 (3,68) 91/16 (5,69) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
2 V25/20 5,07 31/7 (4,43) 38/12 (3,17) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
3 Prim 3,54 0 (0) 25/8 (3,12) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
4 Timur 0 0 (0) 24/5 (4,8) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
5 Wostorg Muskatnyj 0 0 (0) 21/3 (7,0) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
6 Muskat Letni 4,0 39/8 (4,88) 0 (0) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
7 Łora 0 31/6 (5,16) 0 (0) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
8 Aloszenkin 0 30/9 (3,33) 0 (0) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
9 Iza Zaliwska 3,5 0 (0) 0 (0) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)

Deserowe ciemne:

Deserowe różowe:

Beznasienne:

Przerobowe ciemne:

Przerobowe jasne:

Fakty o Ranking odmian winorośli - zestawienie — Kliknij + aby znaleźć podobne strony.RDF feed
OdmianaArkadia  +, V25/20  +, Prim  +, Timur  +, Wostorg Muskatnyj  +, Muskat Letni  +, Łora  +, Aloszenkin  + i Iza Zaliwska  +