Ranking odmian winorośli - zestawienie
Z Winogrona.org
(Różnice między wersjami)
(→Deserowe jasne:) |
(→Deserowe jasne:) |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|81/22 (3,68) | |81/22 (3,68) | ||
|91/16 (5,69) | |91/16 (5,69) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|2 | |2 | ||
| Linia 23: | Linia 23: | ||
|31/7 (4,43) | |31/7 (4,43) | ||
|38/12 (3,17) | |38/12 (3,17) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|3 | |3 | ||
| Linia 31: | Linia 31: | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
|25/8 (3,12) | |25/8 (3,12) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|4 | |4 | ||
| Linia 39: | Linia 39: | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
|24/5 (4,8) | |24/5 (4,8) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|5 | |5 | ||
| Linia 47: | Linia 47: | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
|21/3 (7,0) | |21/3 (7,0) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|6 | |6 | ||
| Linia 55: | Linia 55: | ||
|39/8 (4,88) | |39/8 (4,88) | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|7 | |7 | ||
| Linia 63: | Linia 63: | ||
|31/6 (5,16) | |31/6 (5,16) | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|8 | |8 | ||
| Linia 71: | Linia 71: | ||
|30/9 (3,33) | |30/9 (3,33) | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|- style="background-color:Ecru" | |- style="background-color:Ecru" | ||
|9 | |9 | ||
| Linia 79: | Linia 79: | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
|0 (0) | |0 (0) | ||
| - | |2010 punkty/głosy ( | + | |2010 punkty/głosy (śr) |
| - | |2011 punkty/głosy ( | + | |2011 punkty/głosy (śr) |
|} | |} | ||
Wersja z 16:57, 5 gru 2010
Spis treści |
Deserowe jasne:
| Lp | Odmiana | 2007 średnia. | 2008 punkty/głosy (średnia) | 2009 punkty/głosy (średnia) | 2010 punkty/głosy (średnia) | 2011 punkty/głosy (średnia) |
| 1 | Arkadia | 5,54 | 81/22 (3,68) | 91/16 (5,69) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 2 | V25/20 | 5,07 | 31/7 (4,43) | 38/12 (3,17) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 3 | Prim | 3,54 | 0 (0) | 25/8 (3,12) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 4 | Timur | 0 | 0 (0) | 24/5 (4,8) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 5 | Wostorg Muskatnyj | 0 | 0 (0) | 21/3 (7,0) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 6 | Muskat Letni | 4,0 | 39/8 (4,88) | 0 (0) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 7 | Łora | 0 | 31/6 (5,16) | 0 (0) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 8 | Aloszenkin | 0 | 30/9 (3,33) | 0 (0) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
| 9 | Iza Zaliwska | 3,5 | 0 (0) | 0 (0) | 2010 punkty/głosy (śr) | 2011 punkty/głosy (śr) |
Deserowe ciemne:
Deserowe różowe:
Beznasienne:
Przerobowe ciemne:
Przerobowe jasne:
Fakty o Ranking odmian winorośli - zestawienie — Kliknij + aby znaleźć podobne strony.RDF feed
| Odmiana | Arkadia +, V25/20 +, Prim +, Timur +, Wostorg Muskatnyj +, Muskat Letni +, Łora +, Aloszenkin + i Iza Zaliwska + |

