Użytkownik:Wierzba75
Z Winogrona.org
(→2014) |
(→2014) |
||
| Linia 133: | Linia 133: | ||
|1||[[odmiana::Zodiak]]|| 10.06.2014 || - || - | |1||[[odmiana::Zodiak]]|| 10.06.2014 || - || - | ||
|- style="background-color:LightYellow" | |- style="background-color:LightYellow" | ||
| - | |2||[[odmiana::Festivee]]|| 10.06.2014 || || | + | |2||[[odmiana::Festivee]]|| 10.06.2014 || || 16.09.2014 |
|- style="background-color:LightYellow" | |- style="background-color:LightYellow" | ||
| - | |3||[[odmiana::Nero sciana]]|| 10.06.2014 || || | + | |3||[[odmiana::Nero sciana]]|| 10.06.2014 || ||16.09.2014 |
|- style="background-color:LightYellow" | |- style="background-color:LightYellow" | ||
|4||[[odmiana::Nero]]|| 22.06.2014 -||-|| | |4||[[odmiana::Nero]]|| 22.06.2014 -||-|| | ||
| Linia 147: | Linia 147: | ||
|8||[[odmiana::68-021 ???]]|| 06.06.2014 ||- || | |8||[[odmiana::68-021 ???]]|| 06.06.2014 ||- || | ||
|- style="background-color:LightYellow" | |- style="background-color:LightYellow" | ||
| - | |9||[[odmiana::Timur]]|| 16.06.2014 ||- || | + | |9||[[odmiana::Timur]]|| 16.06.2014 ||- ||10.09.2014 |
|- style="background-color:LightYellow" | |- style="background-color:LightYellow" | ||
|9||[[odmiana::Muscat Bleu]]|| 16.06.2014 ||- || | |9||[[odmiana::Muscat Bleu]]|| 16.06.2014 ||- || | ||
|} | |} | ||
Wersja z 17:48, 16 wrz 2014
Spis treści |
Uprawiam
Deserowe
Nasadzenia 2011
1)Nero 2)Arkadia 3)Zodiak 4)Festivee 5)Arocznyj 6)Muscat Bleu 7)V64-023 8)V68-021 9)Isabella 10)Swenson Red
Nasadzenia 2012
11)JHD 12)Krasotka 13)Sfinks 14)Timur 15)Wiktoria
Nasadzenia 2013
16)Gałbena Nou 17)Kiszmisz Zaporoski 18)Anastazja 19)Rumba 20)Sinij Tuman
Nasadzenia 2013 -jesień
Ukorzenianie 2014
22) Century 23) Venus 24) Regent 25) Agat Doński 26) Kostia 27) V25/20 28) A-1704
Poległe
-Podarok Wojtowicz (wymarzła 1 roczna sadzonka)
Do oddania patyki
obecnie brak: nikt nie poszukuje tej odmiany
Poszukiwane odmiany
Onyx: niestety, nikt nie ma odmiany do oddania
Seyval Blanc: odmianę ma(ją) do oddania: Kapitan, Marlowe
Konsuł: niestety, nikt nie ma odmiany do oddania
Gurman Rannij: odmianę ma(ją) do oddania: Space99
Super Ekstra: niestety, nikt nie ma odmiany do oddania
TABELA 1
| Mrozoodp. | Smak | Masa gron | Dojrzewanie | Ilość dni | |
|---|---|---|---|---|---|
| Arkadia | 253.15-20 °C253,15 K -4 °F 455,67 °R |
Neutralny | 500500 -700g | 10-20.09 | 115-125 |
| Arocznyj | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Zharmonizowany | 400400 -600g | 1-10.09 | 100-105 |
| Festivee | 249.15-24 °C249,15 K -11,2 °F 448,47 °R |
Neutralny | 200200 -1000g | 1-15.10 | |
| Isabella | 246.15-27 °C246,15 K -16,6 °F 443,07 °R |
Vitis labrusca | 183183 g | 1-10.10 | |
| JHD | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Zharmonizowany | 400400 -600g | 25-30.08 | 100-110 |
| Krasotka | 249.15-24 °C249,15 K -11,2 °F 448,47 °R |
Zharmonizowany | 350350 -600g | 20-30.09 | 100-110 |
| Muscat Bleu | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Muszkat | 250250 -300g | 11-20.09 | |
| Nero | 249.15-24 °C249,15 K -11,2 °F 448,47 °R |
Pikantny | 230230 -300g | 5-15.09 | 125 |
| Swenson Red | 243.15-30 °C243,15 K -22 °F 437,67 °R |
B. słodkie | 274274 g | 11-20.09 | |
| V64-023 | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Vitis labrusca | 200200 g | 1-10.09 | |
| V68-021 | 247.15-26 °C247,15 K -14,8 °F 444,87 °R |
Prosty | 150150 -250g | 11-20.09 | |
| Zodiak | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Muszkat | 250250 -400g | 11-20.09 | 120 |
TABELA 2
| Mrozoodp. | Smak | Masa gron | Dojrzewanie | Ilość dni | |
|---|---|---|---|---|---|
| Anastazja | 245.15-28 °C245,15 K -18,4 °F 441,27 °R |
Zharmonizowany | 400400 g | 20-30.09 | |
| Gałbena Nou | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Muszkat | 450450 -700g | 11-20.08 | |
| Kiszmisz Zaporoski | 249.15-24 °C249,15 K -11,2 °F 448,47 °R |
Zharmonizowany | 600600 -900g | 11-20.09 | 110-120 |
| Rumba | 249.15-24 °C249,15 K -11,2 °F 448,47 °R |
Zharmonizowany | 700700 -900g | 95-100 | |
| Sfinks | 250.15-23 °C250,15 K -9,4 °F 450,27 °R |
Odmianowy | 500500 -700g | 15-20.09 | 100-105 |
| Sinij Tuman | 251.15-22 °C251,15 K -7,6 °F 452,07 °R |
Zharmonizowany | 300300 -500g | 05-10.09 | 115 |
| Timur | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Lekki muszkat - gdy dojrzałe | 400400 -600g | 11-20.09 | 105-113 |
| Wiktoria | 247.15-26 °C247,15 K -14,8 °F 444,87 °R |
Lekki muszkat - gdy dojrzałe | 500500 -700g | 11-20.09 | 115-125 |
2014
| Mrozoodp. | Smak | Masa gron | Dojrzewanie | Ilość dni | |
|---|---|---|---|---|---|
| A-1704 | 249.15-24 °C249,15 K -11,2 °F 448,47 °R |
Przyjemny | 150150 -250g | 25.09-05.10 | |
| Agat Doński | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
Neutralny | 400400 -600g | 1-20.09 | 134-153 |
| Century | 247.15-26 °C247,15 K -14,8 °F 444,87 °R |
420420 g | 21-30.09 | ||
| Kostia | 251.15-22 °C251,15 K -7,6 °F 452,07 °R |
Zharmonizowany | 300300 -500g | ?? | 115 - 125 |
| Regent | 249.15-24 °C249,15 K -11,2 °F 448,47 °R |
Zharmonizowany | 150150 -180g | 21-30.09 | |
| V25/20 | 251.15-22 °C251,15 K -7,6 °F 452,07 °R |
Muszkat | 300300 -500g | 15-25.09 | 117-123 |
| Venus | 246.15-27 °C246,15 K -16,6 °F 443,07 °R |
Vitis labrusca | 200200 -250g | 11-20.09 | |
| Wostorg Czerwony | 248.15-25 °C248,15 K -13 °F 446,67 °R |
550550 -800g | 21-30.09 | 120-125 |
2013
| Lp. | Odmiana | Kwitnienie | Wybarwianie | Zbiór |
| 1 | Zodiak | 18.06.2013 | - | 01.10.2013 |
| 2 | Festivee | 18.06.2013 | 05.08.2013 | 27.09.2013 |
| 3 | Nero sciana | 20.06.2013 | 05.08.2013 | 18.09.2013 |
| 4 | Nero | 21.06.2013 - | - | 30.09.2013 |
| 5 | Sfinks | 21.06.2013 - | - | 29.09.2013 |
| 6 | Arkadia | 28.06.2013 - | - | 12.09.2013 |
| 7 | Krasotka | 28.06.2013 | - | 30.09.2013 |
2014
| Lp. | Odmiana | Kwitnienie | Wybarwianie | Zbiór |
| 1 | Zodiak | 10.06.2014 | - | - |
| 2 | Festivee | 10.06.2014 | 16.09.2014 | |
| 3 | Nero sciana | 10.06.2014 | 16.09.2014 | |
| 4 | Nero | 22.06.2014 - | - | |
| 5 | Sfinks | 22.06.2014 - | - | |
| 6 | Arkadia | 25.06.2014 - | - | |
| 7 | Krasotka | 29.06.2014 | - | |
| 8 | 68-021 ??? | 06.06.2014 | - | |
| 9 | Timur | 16.06.2014 | - | 10.09.2014 |
| 9 | Muscat Bleu | 16.06.2014 | - |
| Odmiana | Nero +, Arkadia +, Zodiak +, Festivee +, Arocznyj +, Muscat Bleu +, V64-023 +, V68-021 +, Isabella +, Swenson Red +, JHD +, Krasotka +, Sfinks +, Timur +, Wiktoria +, Gałbena Nou +, Kiszmisz Zaporoski +, Anastazja +, Rumba +, Sinij Tuman +, Wostorg Czerwony +, Century +, Venus +, Regent +, Agat Doński +, Kostia +, V25/20 +, A-1704 +, Podarok Wojtowicz +, Nero sciana + i 68-021 ??? + |
| Odmianadooddania | Obecnie brak + |
| Odmianaszukana | Onyx +, Seyval Blanc +, Konsuł +, Gurman Rannij + i Super Ekstra + |

