modified on 8 mar 2021 at 10:29 ••• 118 596 views

Ranking odmian winorośli - zestawienie

Z Winogrona.org

(Różnice między wersjami)
(Deserowe ciemne:)
(Deserowe różowe:)
Linia 149: Linia 149:
|'''Lp'''
|'''Lp'''
|'''Odmiana'''
|'''Odmiana'''
-
|'''2007 średnia.'''
 
|'''2008 punkty/głosy (średnia)'''
|'''2008 punkty/głosy (średnia)'''
|'''2009 punkty/głosy (średnia)'''
|'''2009 punkty/głosy (średnia)'''
Linia 157: Linia 156:
|1
|1
|[[odmiana::...]]
|[[odmiana::...]]
-
|2007
 
|2008
|2008
|2009
|2009
Linia 165: Linia 163:
|2
|2
|[[odmiana::...]]
|[[odmiana::...]]
-
|2007
 
|2008
|2008
|2009
|2009
Linia 173: Linia 170:
|3
|3
|[[odmiana::...]]
|[[odmiana::...]]
-
|2007
 
|2008
|2008
|2009
|2009
Linia 181: Linia 177:
|4
|4
|[[odmiana::...]]
|[[odmiana::...]]
-
|2007
 
|2008
|2008
|2009
|2009
Linia 189: Linia 184:
|5
|5
|[[odmiana::...]]
|[[odmiana::...]]
-
|2007
 
|2008
|2008
|2009
|2009
Linia 197: Linia 191:
|6
|6
|[[odmiana::...]]
|[[odmiana::...]]
-
|2007
 
-
|2008
 
-
|2009
 
-
|2010
 
-
|2011
 
-
|- style="background-color:Ecru"
 
-
|7
 
-
|[[odmiana::...]]
 
-
|2007
 
-
|2008
 
-
|2009
 
-
|2010
 
-
|2011
 
-
|- style="background-color:Ecru"
 
-
|8
 
-
|[[odmiana::...]]
 
-
|2007
 
-
|2008
 
-
|2009
 
-
|2010
 
-
|2011
 
-
|- style="background-color:Ecru"
 
-
|9
 
-
|[[odmiana::...]]
 
-
|2007
 
|2008
|2008
|2009
|2009
Linia 227: Linia 196:
|2011  
|2011  
|}
|}
-
 
== Beznasienne: ==
== Beznasienne: ==

Wersja z 17:55, 5 gru 2010

Spis treści

Deserowe jasne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 Arkadia 5,54 81/22 (3,68) 91/16 (5,69) 2010 2011
2 V25/20 5,07 31/7 (4,43) 38/12 (3,17) 2010 2011
3 Prim 3,54 0 25/8 (3,12) 2010 2011
4 Timur 0 0 24/5 (4,8) 2010 2011
5 Wostorg Muskatnyj 0 0 21/3 (7,0) 2010 2011
6 Muskat Letni 4,0 39/8 (4,88) 0 2010 2011
7 Łora 0 31/6 (5,16) 0 2010 2011
8 Aloszenkin 0 30/9 (3,33) 0 2010 2011
9 Iza Zaliwska 3,5 0 0 2010 2011

Deserowe ciemne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 Muscat Bleu 5,62 54/12 (4,5) 18/5 (3,6) 2010 2011
2 Nadieżda AZOS 5,50 25/6 (4,17) 55/12 (4,58) 2010 2011
3 Nero 4,66 89/23 (4,87) 55/12 (4,58) 2010 2011
4 Agat Doński 4,00 0 0 2010 2011
5 Festivee 3,86 13/5 (2,6) 13/5 (2,6) 2010 2011
6 Kodrianka 0 42/10 (4,2) 48/12 (4,0) 2010 2011

Deserowe różowe:

Lp Odmiana 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 ... 2008 2009 2010 2011
2 ... 2008 2009 2010 2011
3 ... 2008 2009 2010 2011
4 ... 2008 2009 2010 2011
5 ... 2008 2009 2010 2011
6 ... 2008 2009 2010 2011

Beznasienne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 ... 2007 2008 2009 2010 2011
2 ... 2007 2008 2009 2010 2011
3 ... 2007 2008 2009 2010 2011
4 ... 2007 2008 2009 2010 2011
5 ... 2007 2008 2009 2010 2011
6 ... 2007 2008 2009 2010 2011
7 ... 2007 2008 2009 2010 2011
8 ... 2007 2008 2009 2010 2011
9 ... 2007 2008 2009 2010 2011


Przerobowe ciemne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 ... 2007 2008 2009 2010 2011
2 ... 2007 2008 2009 2010 2011
3 ... 2007 2008 2009 2010 2011
4 ... 2007 2008 2009 2010 2011
5 ... 2007 2008 2009 2010 2011
6 ... 2007 2008 2009 2010 2011
7 ... 2007 2008 2009 2010 2011
8 ... 2007 2008 2009 2010 2011
9 ... 2007 2008 2009 2010 2011


Przerobowe jasne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 ... 2007 2008 2009 2010 2011
2 ... 2007 2008 2009 2010 2011
3 ... 2007 2008 2009 2010 2011
4 ... 2007 2008 2009 2010 2011
5 ... 2007 2008 2009 2010 2011
6 ... 2007 2008 2009 2010 2011
7 ... 2007 2008 2009 2010 2011
8 ... 2007 2008 2009 2010 2011
9 ... 2007 2008 2009 2010 2011
Fakty o Ranking odmian winorośli - zestawienie — Kliknij + aby znaleźć podobne strony.RDF feed
OdmianaArkadia  +, V25/20  +, Prim  +, Timur  +, Wostorg Muskatnyj  +, Muskat Letni  +, Łora  +, Aloszenkin  +, Iza Zaliwska  +, Muscat Bleu  +, Nadieżda AZOS  +, Nero  +, Agat Doński  +, Festivee  +, Kodrianka  + i ...  +