modified on 8 mar 2021 at 10:29 ••• 118 682 views

Ranking odmian winorośli - zestawienie

Z Winogrona.org

(Różnice między wersjami)
(Deserowe różowe:)
(Deserowe różowe:)
Linia 155: Linia 155:
|- style="background-color:Ecru"
|- style="background-color:Ecru"
|1
|1
-
|[[odmiana::...]]
+
|[[odmiana::Wiktoria5]]
-
|2008
+
|25/5 (5)
-
|2009
+
|49/7 (7)
|2010  
|2010  
|2011  
|2011  
|- style="background-color:Ecru"
|- style="background-color:Ecru"
|2
|2
-
|[[odmiana::...]]
+
|[[odmiana::Swenson Red]]
-
|2008
+
|15/5 (3,0)
-
|2009
+
|22/8 (2,75)
|2010  
|2010  
|2011  
|2011  
|- style="background-color:Ecru"
|- style="background-color:Ecru"
|3
|3
-
|[[odmiana::...]]
+
|[[odmiana::Rubin]]
-
|2008
+
|14/2 (7,0)
-
|2009
+
|0
|2010  
|2010  
|2011  
|2011  
|- style="background-color:Ecru"
|- style="background-color:Ecru"
|4
|4
-
|[[odmiana::...]]
+
|[[odmiana::V68-021]]
-
|2008
+
|13/3 (4,33)
-
|2009
+
|28/8 (3,5)
|2010  
|2010  
|2011  
|2011  
|- style="background-color:Ecru"
|- style="background-color:Ecru"
|5
|5
-
|[[odmiana::...]]
+
|[[odmiana::King Ruby]]
-
|2008
+
|8/4 (2,0)
-
|2009
+
|0
|2010  
|2010  
|2011  
|2011  
|- style="background-color:Ecru"
|- style="background-color:Ecru"
|6
|6
-
|[[odmiana::...]]
+
|[[odmiana::Pola]]
-
|2008
+
|0
-
|2009
+
|11/2 (5,5)
 +
|2010
 +
|2011
 +
|- style="background-color:Ecru"
 +
|7
 +
|[[odmiana::Karmakod]]
 +
|0
 +
|10/3 (3,33)
|2010  
|2010  
|2011  
|2011  

Wersja z 18:02, 5 gru 2010

Spis treści

Deserowe jasne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 Arkadia 5,54 81/22 (3,68) 91/16 (5,69) 2010 2011
2 V25/20 5,07 31/7 (4,43) 38/12 (3,17) 2010 2011
3 Prim 3,54 0 25/8 (3,12) 2010 2011
4 Timur 0 0 24/5 (4,8) 2010 2011
5 Wostorg Muskatnyj 0 0 21/3 (7,0) 2010 2011
6 Muskat Letni 4,0 39/8 (4,88) 0 2010 2011
7 Łora 0 31/6 (5,16) 0 2010 2011
8 Aloszenkin 0 30/9 (3,33) 0 2010 2011
9 Iza Zaliwska 3,5 0 0 2010 2011

Deserowe ciemne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 Muscat Bleu 5,62 54/12 (4,5) 18/5 (3,6) 2010 2011
2 Nadieżda AZOS 5,50 25/6 (4,17) 55/12 (4,58) 2010 2011
3 Nero 4,66 89/23 (4,87) 55/12 (4,58) 2010 2011
4 Agat Doński 4,00 0 0 2010 2011
5 Festivee 3,86 13/5 (2,6) 13/5 (2,6) 2010 2011
6 Kodrianka 0 42/10 (4,2) 48/12 (4,0) 2010 2011

Deserowe różowe:

Lp Odmiana 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 Wiktoria5 25/5 (5) 49/7 (7) 2010 2011
2 Swenson Red 15/5 (3,0) 22/8 (2,75) 2010 2011
3 Rubin 14/2 (7,0) 0 2010 2011
4 V68-021 13/3 (4,33) 28/8 (3,5) 2010 2011
5 King Ruby 8/4 (2,0) 0 2010 2011
6 Pola 0 11/2 (5,5) 2010 2011
7 Karmakod 0 10/3 (3,33) 2010 2011

Beznasienne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 ... 2007 2008 2009 2010 2011
2 ... 2007 2008 2009 2010 2011
3 ... 2007 2008 2009 2010 2011
4 ... 2007 2008 2009 2010 2011
5 ... 2007 2008 2009 2010 2011
6 ... 2007 2008 2009 2010 2011
7 ... 2007 2008 2009 2010 2011
8 ... 2007 2008 2009 2010 2011
9 ... 2007 2008 2009 2010 2011


Przerobowe ciemne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 ... 2007 2008 2009 2010 2011
2 ... 2007 2008 2009 2010 2011
3 ... 2007 2008 2009 2010 2011
4 ... 2007 2008 2009 2010 2011
5 ... 2007 2008 2009 2010 2011
6 ... 2007 2008 2009 2010 2011
7 ... 2007 2008 2009 2010 2011
8 ... 2007 2008 2009 2010 2011
9 ... 2007 2008 2009 2010 2011


Przerobowe jasne:

Lp Odmiana 2007 średnia. 2008 punkty/głosy (średnia) 2009 punkty/głosy (średnia) 2010 punkty/głosy (średnia) 2011 punkty/głosy (średnia)
1 ... 2007 2008 2009 2010 2011
2 ... 2007 2008 2009 2010 2011
3 ... 2007 2008 2009 2010 2011
4 ... 2007 2008 2009 2010 2011
5 ... 2007 2008 2009 2010 2011
6 ... 2007 2008 2009 2010 2011
7 ... 2007 2008 2009 2010 2011
8 ... 2007 2008 2009 2010 2011
9 ... 2007 2008 2009 2010 2011
Fakty o Ranking odmian winorośli - zestawienie — Kliknij + aby znaleźć podobne strony.RDF feed
OdmianaArkadia  +, V25/20  +, Prim  +, Timur  +, Wostorg Muskatnyj  +, Muskat Letni  +, Łora  +, Aloszenkin  +, Iza Zaliwska  +, Muscat Bleu  +, Nadieżda AZOS  +, Nero  +, Agat Doński  +, Festivee  +, Kodrianka  +, Wiktoria5  +, Swenson Red  +, Rubin  +, V68-021  +, King Ruby  +, Pola  +, Karmakod  + i ...  +